Dodano: 2018-07-31

Szawaconference.pl • Miejsce na spotkanie biznesowe w Warszawie

Jeżeli jest Wam potrzebne atrakcyjne miejsce na spotkanie biznesowe w Warszawie, skorzystajcie z oferty centrum szkoleniowo-konferencyjnego Szawa Conference. Znajdziecie tam komfortowo wyposażone sale, w których możecie organizować wydarzenia o różnym charakterze i na różne liczby uczestników. W dodatku sale te są dla Was dostępne 7 dni w tygodniu, a koszt ich wynajmu jest bardzo niski.

Centrum pomoże Wam też w organizacji spotkania, nie będziecie więc musieli martwić się na przykład o wyposażenie sali w multimedia. W każdym pomieszczeniu znajdują się takie elementy jak sprzęt nagłaśniający czy flipchart, a więc będziecie mogli od razu po przybyciu na miejsce oddać się właściwym działaniom. Firma zadba też o organizację przerwy kawowej, dostarczając Wam i Waszym gościom znakomitą kawę, herbatę czy przekąski.