Dodano: 2019-02-11

Soczewki toryczne kolorowe | Optyk Rozmus Eye Care

Jeszcze niedawno osoby ze szczególną wadą wzroku – astygmatyzmem – były niejako „skazane” na noszenie okularów, bez możliwości zakładania soczewek. Dziś dzięki postępowi technologicznemu jest to jak najbardziej możliwe. Trzeba jednak skorzystać nie ze szkieł sferycznych, a torycznych. Korygowanie ostrości wzroku nigdy nie było łatwiejsze i przystępniejsze.

Co ciekawe, w sklepie optykrozmus.pl można bez problemu zamówić soczewki toryczne kolorowe, np. błękitne, zielone, czekoladowe czy perłowe. Efekt jest niezwykły zarówno w codziennym użyciu, jak i na przebieranej imprezie. Koszt soczewek torycznych jest wyższy w stosunku do sferycznych, lecz nadal nie są to zabójcze kwoty. Mając to na uwadze, wszyscy astygmatycy powinni rozważyć wymianę okularów na wygodne i estetyczne soczewki kontaktowe.