Dodano: 2019-02-21

Chałwa Nelka - https://www.nellfit.pl/


| |Starasz się odżywiać zdrowo? Nie możesz pozbyć się ochoty na coś słodkiego? Zamiast sięgać po niezdrowe, wysokokaloryczne słodycze, wybierz przepyszną pełnowartościową przekąskę. Jest nią chałwa Nelka od NellFit. Występuje ona w dwóch smakach – miodowym oraz kakaowym. Jest to wyjątkowy produkt, który zachwyca swoim prostym, naturalnym składem i cudownym, oryginalnym smakiem.

Firma produkuje także pożywne batoniki – w wersji z bakaliami oraz w wersji z orzechami laskowymi. Oba te produkty mają równie dobry, naturalny skład, co chałwa. Unikalne receptury opierają się wyłącznie na składnikach o najwyższej jakości. Dzięki temu słodycze tej marki są nie tylko pyszne, ale także bardzo zdrowe. Wysoka zawartość witamin i minerałów sprawia, że są one świetnym uzupełnieniem diety dla osób w każdym wieku.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Użytkownik oreri dodał komentarz Ocena 3
Czy słodycze mogą być fit? Takie z pewnością są te od NellFit - nie dość, że dają zastrzyk energii to jeszcze nie zawierają niechcianych składników, tj. cukier, gluten, laktoza czy konserwanty.
Opublikowano: 2019-04-15 11:12:04

Firmy Z Branży