Dodano: 2019-03-23

http://www.beautyart.pl/ | Kurs profesjonalnego makijażu Warszawa

Chcesz zostać profesjonalną wizażystką? Makijaż to Twoje hobby i chcesz się tym kierunku rozwijać? Kurs profesjonalnego makijażu w Warszawie zapewni Ci szkoła Beauty Art. Kurs trwa rok i w tym czasie uczestnicy nabywają wiedzę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną.

Kursanci uczą się od najlepszych specjalistów z branży, którzy pracują na pokazach mody i telewizji. Założycielką szkoły jest jedna z najlepszych wizażystek – Beata Małachowska. Szkoliła się we Francji, Niemczech i USA. Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu i Hamburgu, przez lata pracowała jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL. W ramach kursu osoby uczęszczające do szkoły mają zapewnione kosmetyki oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Kurs trwa 12 miesięcy. Zaliczenie roku następuje poprzez wykonanie i obronę pracy dyplomowej, zdanie egzaminu wewnętrznego i zaliczenie wymaganych prac. Wszystkie informacje dotyczące oferty szkoły, opłat i kontakt dostępne są na stronie beautyart.pl.