Dodano: 2019-05-01

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa

Najlepsza lokalizacja, wysoki standard i kompletne wyposażenie - to atuty niezwykle atrakcyjnej propozycji dla organizatorów kursów, spotkań i konferencji. Centrum Szkoleniowe Wspólna oferuje wynajem sal szkoleniowych w Warszawie, w kwartale pomiędzy ulicami Emilii Plater i Poznańskiej. Lokalizacja w ścisłym centrum stolicy, kilka minut spacerem od Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Złotych Tarasów, podniesie prestiż przedsięwzięcia.

Znakomite wrażenie podtrzymają pomieszczenia przeznaczone do rozmów i zajęć. Eleganckie, jasne i dobrze doświetlone dzięki dużym oknom wnętrza tworzą klimat sprzyjający skupieniu i kreatywności. Nie zabraknie również standardowego sprzętu - każda sala posiada własny rzutnik, ekran, tablicę i inne niezbędne akcesoria. Blisko centrum znajdują się zaprzyjaźnione restauracje, w których można zamówić lunch dla uczestników przedsięwzięcia.