Dodano: 2019-06-04

Wafle wysokocukrowe

Wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie w produkcję znakomitych towarów, jasne i przejrzyste warunki współpracy i atrakcyjne ceny to cechy, które wyróżniają firmę Maleks. Jej ofertą są pyszne wafle do lodów. Stożki, rożki, kubeczki, rurki, dodatki dekoracyjne – znajdziesz tam niezwykłą różnorodność kształtów i rozmiarów wafelków.

Ciekawą propozycją są kolorowe wafle wysokocukrowe. W sklepie dostępne są rożki zwijane, miseczki o ciekawym kształcie oraz rurki do bitej śmietany. Desery w tej nietuzinkowej formie z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom.

Firma gwarantuje, że do przygotowywania rożków w różnych odcieniach wykorzystywane są wyłącznie naturalne, nieszkodliwe dla zdrowia barwniki.

Na stronie internetowej producenta znaleźć można pełną ofertę sklepu oraz wszystkie szczegółowe informacje dotyczące składania zamówień.