Dodano: 2022-01-16

Sklep tkaniny online | https://sklepblawatny24.pl/


| |Specjalizujący się w naturalnych i wysokojakościowych tkaninach włoskich sklep internetowy prowadzony jest przez firmę rodzinną z Kielc. Firma ta ma również trzy sklepy stacjonarne i oprócz rodzinnego miasta chodzi też o Kraków i Warszawę. Początek działalności datowany jest na rok 1992.

Z asortymentem można zapoznać się na witrynie sklepblawatny24.pl, ale właściciele zaznaczają, że jest to jedynie część dostępnej oferty. Dlatego też w przypadku nietrafienia na interesującą klienta tkaninę jest on proszony o indywidualny kontakt. Tą samą drogą jest możliwe również profesjonalne doradztwo i np. pomoc w dopasowaniu surowca do uszycia konkretnego ubrania — bluzki, sukienki, garnituru.

Niezależnie od tego, że sklep selekcjonuje tkaniny sprzedawane online pod kątem wysokiej jakości, to zapewnia też o ich oryginalności, o włoskim pochodzeniu oraz o tym, że są one pozyskiwane bezpośrednio od producentów i projektantów. Dlatego też wzory i desenie często wyprzedzają krajową modę o co najmniej jeden sezon.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy Z Branży