Dodano: 2024-01-12

EKOLAB sp. z o.o. • Badania czynników szkodliwych

Przedsiębiorstwo Ekolab ma swoją główną siedzibę w miejscowości Kobylnica pod Poznaniem. Oprócz tego działają także oddziały we Wrocławiu oraz w Szczecinie. Firma posiada zaplecze analityczne i badawcze, które pozwala na realizację spektrum usług związanych między innymi z oceną środowiska pracy, monitorowaniem odpadów czy inwentaryzacjami roślinności. Zatrudniani specjaliści wykazują się profesjonalizmem oraz kompleksową wiedzą.

Wśród często wybieranych usług wskazać można badania czynników szkodliwych, które są wykonywane w różnego rodzaju miejscach pracy. Wyniki pozwalają na oszacowanie charakteru i skali zagrożeń dla pracowników, a co za tym idzie pomagają we wdrożeniu najlepszych standardów BHP. Działania opierają się na nowoczesnej aparaturze pomiarowej, a wnioskowanie ma naukowe podstawy.