Dodano: 2018-12-01

Wymiana walut dla firm


| |Wymiana walut dla firm, jeżeli odbywa się w bankach lub w kantorach stacjonarnych, wiąże się z dużymi kosztami, których przedsiębiorcy chcą uniknąć. Nic zatem dziwnego w tym, że w Internecie szybko rozwinęły się kantory online, w których wymiana walut pozwala zmniejszać koszty do minimum. 

Będąc klientem kantoru internetowego broker-promes.pl, można dokonać transakcji po kursie zbliżonym do aktualnego kursu rynkowego. Nie ma tutaj mowy o specjalnym zawyżaniu lub zaniżaniu, tak jak to często ma miejsce w kantorach stacjonarnych, gdzie ich właściciele chcą jak najwięcej zarobić. W kantorach internetowych nie obowiązuje minimalny spread, z którym można się spotkać we wspominanych kantorach stacjonarnych lub bankach. W broker-promes.pl obowiązują transakcje z dokładnością nawet do setnych części grosza. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, pozwalające przedsiębiorcom znacznie obniżyć koszty wymiany waluty. 


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Użytkownik neriomisa dodał komentarz Ocena 4
Broker-promes.pl to wygodny sposób na wymianę walut obcych dla mojej firmy. Współpracujemy z wieloma kontrahentami z zagranicy i dzięki ich usłudze mamy zawsze euro czy funty po korzystnym kursie.
Opublikowano: 2019-04-11 13:08:43

Firmy Z Branży