Dodano: 2019-02-19

Torby prestiż


| |Przedsiębiorcy prowadzący własny sklep, często oferują w nim torby foliowe, w które klienci mogą spakować swoje zakupy. Jest to jednak rozwiązanie bardzo szkodliwe dla środowiska, dlatego lepiej wybrać ekologiczną alternatywę. 

Wystarczy odwiedzić stronę ecobagnetwork.eu, aby zaopatrzyć swój sklep w torby bezpieczne dla środowiska. Można tam znaleźć zarówno podstawowe produkty, wykonane z cienkiego papieru, jak i torby prestiż, idealne dla sklepów oferujących luksusowe towary. Produkty z klasy premium zaopatrzone są w estetyczne uchwyty, a także we wzmocnienia, dzięki którym torba jest bardziej solidna. Produkt sprawdzi się w sklepach odzieżowych, monopolowych i wszędzie tam, gdzie potrzebne są estetyczne opakowania na zakupy. Sklep prowadzi sprzedaż hurtową, trzeba zamówić przynajmniej kilkaset toreb z jednej kategorii.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Użytkownik unool dodał komentarz Ocena 4
Torby papierowe z nadrukiem od Ecobag Network to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość oraz zwracają uwagę na ekologię. Do tego są estetycznie wykonane - partia, którą u nich zamówiliśmy o tym świadczy, a i klientom naszej sieci sklepów bardzo się podobają. :)
Opublikowano: 2019-04-12 14:31:03

Firmy Z Branży